X
Marka Tescili
Marka Tescili

Mersin Web Tasarım Marka Tescili

Eğer tamamen size ait bir marka istiyorsanız, ticari marka başvurusu yapmalısınız. Kendi markanız için patent almak genellikle karmaşık bir süreç olabilir. Ancak ticari marka tescili ile bu süreci daha hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Ticari marka tescili sayesinde markanızı koruma altına alabilir ve kötü niyetli kişilerin markanıza zarar vermesini önleyebilirsiniz.

Telif hakkı koruması, markanızı daha fazla güvence altına almanın pratik bir yoludur. Ayrıca, ticari marka tescili olan ürünler genellikle müşterilerin daha fazla ilgisini çeker. Tescilli bir ticari marka ile, markanıza ait öğeler, izniniz olmadan kullanılamaz. Birisi web sitenizi izniniz olmadan kaldırmış olsa bile yasal olarak bu hakkı geri alabilirsiniz. Ayrıca, telif hakkı ile korunan markanızı kimlerin kullanabileceğini belirlemek için bir ücret talep edebilirsiniz. Tescilsiz ticari markalar genellikle daha az güvenilirdir. Ticari markanız telif hakkı ihlalleri ve marka hırsızlığı gibi sorunlardan tamamen korunmuş olur.

Ticari markanızı tescil ettirmek için, markayı aktif olarak kullanıdığınızı kanıtlayan bazı belgelere ve evraklara ihtiyacınız vardır. Bu belgeler basit gibi görünebilir, ancak uygun şekilde oluşturulmaları için bilgi ve deneyim gerektirebilir. İşlemleri hızlandırmak ve sonuca daha hızlı ulaşmak isterseniz, profesyonel yardım almanız büyük bir avantaj sağlayabilir. İşletmemiz, marka tescili konusunda size nitelikli yardım sunabilir.